1.10.12

DŁUGO WYCZEKIWANE WYNIKI KONKURSU NA JESIENNY MAKIJAŻ

Na wstępie chcę wszystkich przeprosić za to, że tak długo musieliście czekać na wyniki tego konkursu. Zdaję sobie sprawę z tego, że mam blisko dwutygodniowy poślizg, ale na swoje usprawiedliwienie mam paskudną grypę, która mnie ostatnio dopadła. Bity tydzień przeleżałam w łóżku na silnym antybiotyku ledwo mogąc się ruszać, a co dopiero myśleć o blogu. Stąd też taka posucha jeśli chodzi o notki... Ale choróbsko ustąpiło, czuję się już dobrze i dlatego też od razu pędzę do Was z wynikami konkursu na jesienny makijaż.

Nadesłałyście do mnie aż 16 prac konkursowych. Postanowiłam je wszystkie opublikować, mimo, że niestety nie wszystkie spełniały podstawowe założenia (na przyszłość - proszę czytajcie uważniej regulamin). Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszego talentu! Prace są naprawdę dobre! Zresztą zobaczcie sami.

Mikalifestyle@wp.pl

agnieszka_rosinska@o2.pl

angelika.schlier@vp.pl

galiszkiewicz@arsenic.pl

kasia.ladybuba@gmail.com

katarzyna.kociemba@wp.pl

klaurightnow@o2.pl

monadz89@gmail.com

mrtkostecka@gmail.com

natalianattkwasniok@gmail.com

pani.badu@gmail.com

sexichic@vp.pl

spinka_1986@o2.pl

sylwia22061@wp.pl

zyciekolorublond@gmail.com

ZWYCIĘSKI MAKIJAŻ
oczamikaroliny@poczta.fm

Karolino serdecznie gratuluję, Twoja praca urzekła mnie najbardziej. Prześlij mi proszę na maila swój adres do wysyłki nagrody.

Jak się Wam podobają prace?
Jako autorka bloga nie wyrażam zgody na kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach tekstów i zdjęć z serwisu internetowego vexgirl.blogspot.com
bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).