15.10.12

KONKURS! WYGRAJ DUO BRUSH ESSENCE WILD CRAFT LE!

Zgodnie z obietnicą mam dzisiaj dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć dwustronny pędzel z edycji limitowanej Wild Craft marki Essence.

Zadanie jest banalnie proste - trzeba dokończyć zdanie "Najlepszy pędzel to taki, który...", a swoją odpowiedź zamieścić w komentarzu pod tą notką. Macie na to czas do 21 października 2012 r.

Konkurs adresowany jest absolutnie do wszystkich, nie musicie spełniać żadnych innych warunków/wymogów. Zapraszam wszystkich do zabawy (koniecznie zapoznajcie się wcześniej z regulaminem)!


REGULAMIN KONKURSU
1. Rozdanie jest organizowane przez serwis vexgirl.blogspot.com. Realizowane jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Sponsorem nagród jest serwis vexgirl.blogspot.com.
3. Niniejszy konkurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych.
4. Uczestnicy mają za zadanie dokończyć zdanie "Najlepszy pędzel to taki, który...", a swoją odpowiedź zapisać w komentarzu pod niniejszą notką.
5. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
6. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 21 października 2012 r. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
7. Nagrodą w konkursie jest  pędzel duo brush marki Essence pochodzący z edycji limitowanej Wild Craft. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
8. Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi serwis vexgirl.blogspot.com wybierze zwycięzcę. Wyniki zostaną ogłoszone 24 października 2012 r. za pośrednictwem serwisu vexgirl.blogspot.com, a nagroda zostanie wysłana pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
10. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.
Copyright © vexgirl