23.11.12

KONKURS! WYGRAJ ZESTAW BIŻUTERII SIELSKA DOLINA

Kochani,

razem z moją mamą przygotowałyśmy dla Was rozdanie, w którym do zgarnięcia jest ręcznie wykonany zestaw biżuterii składający się bransoletki oraz naszyjnika. Jak się domyślacie biżuterię wykonała moja mama - gorąco zachęcam Was do odwiedzenia jej bloga Sielska Dolina. Biżuteria będzie zapakowana w ozdobny, również ręcznie wykonany woreczek, więc możecie podarować ją komuś bliskiemu pod choinkę.

W zasadzie już wszędzie można odczuć przedświąteczny klimat. Z tego względu nie planuję Was zbytnio eksploatować (wiem, wiem, gonicie już za prezentami i przymierzacie się do zakupu choinki) i przygotowałam bardzo proste zasady rozdania.

Żeby wziąć udział w konkursie należy/można:
1. należy zapoznać się z regulaminem konkursu
2. należy być publicznym obserwatorem mojego bloga - 1 los
3. można dodać do obserwowanych bloga Sielska Dolina - 2 dodatkowe losy
4. można udostępnić informację o konkursie na FB lub na swoim blogu - 2 dodatkowe losy
5. należy pod tą notką zostawić komentarz z informacjami:
- pod jakimi nickiem obserwujecie mojego bloga
- pod jakimi nickiem obserwujecie bloga Sielska Dolina (jeśli dotyczy)
- link do udostępnionej na FB lub blogu informacji o konkursie (jeśli dotyczy)

Macie czas od dzisiaj do 30 listopada 2012 r.


REGULAMIN KONKURSU
1. Rozdanie jest organizowane przez serwis vexgirl.blogspot.com. Realizowane jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Sponsorem nagród jest serwis Sielska Dolina.
3. Niniejszy konkurs adresowany jest do wszystkich publicznych obserwatorów bloga.
4. Uczestnicy mają za zadanie zapoznać się z regulaminem konkursu oraz zamieścić komentarz pod niniejszą notką zawierający dane pod jakimi nickiem obserwują bloga vexgirl.blogspot.com, oraz, jeśli dotyczy, pod jakimi nickiem obserwują bloga sielskadolina.blogspot.com i link do udostępnionej na FB lub blogu informacji o konkursie.
5. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
6. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 30 listopada 2012 r. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
7. Nagrodą w konkursie jest  ręcznie wykonany zestaw biżuterii składający się bransoletki oraz naszyjnika. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
8. Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi serwis vexgirl.blogspot.com wylosuje zwycięzcę. Wyniki zostaną ogłoszone 4 grudnia 2012 r. za pośrednictwem serwisu vexgirl.blogspot.com, a nagroda zostanie wysłana pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
10. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.


Serdecznie zapraszam wszystkich do zabawy i życzę powodzenia!
Copyright © vexgirl