26.11.12

KOSMETYKI OD ETRE BELLE

Dzisiaj chciałam Wam pokazać co przywiozłam ze sobą do domu po spotkaniu Etre Belle, o którym pisałam przedwczoraj (klik). Dzięki uprzejmości ekipy Etre Belle będę mogła wypróbować nie tylko kosmetyki pielęgnacyjne, ale również jeden kosmetyk kolorowy i pędzel (oba z kolekcji Diamond).

W skład zestawu przytaszczonych kosmetyków wchodzi: maska w płacie Collagen & Aloe Vera Hydro (25 g), pełnowymiarowy krem do rąk wiśnia + wanilia (75 ml), miniaturka maseczki kolagenowej w kremie (15 ml), miniaturka kremu na dzień i na noc Hyaluronic 3 (5 ml), miniaturka serum Hyaluronic (5 ml), próbka nawilżającego musu do twarzy, pełnowymiarowy puder mineralny w odcieniu 01 (8 g) oraz pędzel do nakładania różu.


Oczywiście ze wszystkich kosmetyków najbardziej ciekawi mnie puder mineralny z serii Diamond (głównie ze względu na aplikator) oraz pędzelek (ze względu na swój kształt).


Może i Wy macie ochotę wypróbować kosmetyk Eltre Belle? Co powiecie na rozdanie, w którym do wygrania będzie powiedzmy... pełnowymiarowa maska Collagen & Aloe Vera Hydro o wartości około 30 zł?
Copyright © vexgirl