3.12.12

DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY 2012

Głównym celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci, jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów. W tym dniu sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy. 

Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day odbywającą się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych.


Z mojej strony dodam jedynie, że warto jest zwracać uwagę na ceny, ponieważ z tego co zauważyłam mniej uczciwe sklepy troszkę poszalały i podniosły ceny swoich produktów, co mija się nieco z ideą DDD. Nie mniej jednak oprócz kilku kwiatków, których palcem pokazywać nie będę, akcja jest całkiem fajna i można przedświątecznie zaoszczędzić trochę grosza :)

Ja póki co skusiłam się na woski Yankee Candle, ponieważ słyszałam o nich wiele dobrego, ale nie miałam jeszcze okazji spróbować (jeden wosk kosztuje 6,00 zł).

Lista sklepów biorących udział w akcji z podziałem na kategorie - http://dziendarmowejdostawy.pl/.


12 komentarzy:

 1. od wczorajszego wieczora zastanawiam się co i gdzie kupic..

  OdpowiedzUsuń
 2. ja już się skusiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też się skuszę, bo akurat baza pod cienie mi się skończyła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. :) Ja też już zamówiłam kilka rzeczy które zawsze przewyższały koszt dostawy a dostać ich u siebie nie mogłam:) i wszystko dzięki twojemu postowi.. :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja także się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja i tak nie mam pieniążków :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Również chętnie bym się skusiła na woski.. Ale brak pieniążków :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Baardzo fajna akcja, przydatna i opłacalna zwłaszcza w tym szalonym, przedświątecznym czasie :) Niestety zagapiłam się i nie zdążyłam z niej skorzystać ;)

  OdpowiedzUsuń

Jako autorka bloga nie wyrażam zgody na kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach tekstów i zdjęć z serwisu internetowego vexgirl.blogspot.com
bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).