10.12.12

KONKURS! WYGRAJ 1 Z 3 MASECZEK TYPU KOMPRES

Zapraszam wszystkich czytelników bloga do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać 1 z 3 maseczek do twarzy typu kompres (dwie maseczki DermoPharma i jedna Etre Belle).

Żeby wziąć w nim udział należy:
- być czytelnikiem mojego bloga
- w komentarzu pod notką odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi "Dlaczego to właśnie Tobie mam podarować maseczkę?"
- koniecznie zapoznać się z regulaminem konkursu

Wśród wszystkich odpowiedzi (spełniających w/w wymagania) wybiorę 3 zwycięzców, których odpowiedzi spodobają mi się najbardziej. Konkurs trwa od dziś do 16 grudnia 2012 r. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu 20 grudnia 2012 r., a nagrody wysłane pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych.


REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs jest organizowany przez serwis vexgirl.blogspot.com. Realizowane jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Sponsorem nagród jest serwis vexgirl.blogspot.com.
3. Niniejszy konkurs adresowany jest do wszystkich czytelników bloga.
4. Uczestnicy mają za zadanie zamieścić w komentarzu pod notką odpowiedź na pytanie konkursowe "Dlaczego to właśnie Tobie mam podarować maseczkę?".
5. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883). 
6. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 16 grudnia 2012 r. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
7. Nagrodami w konkursie są trzy maseczki do twarzy typu kompres. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. 
8. Spośród wszystkich komentarzy spełniających wymagania konkursu serwis vexgirl.blogspot.com wybierze zwycięzcę. O wygranej zwycięzca zostanie poinformowany za pośrednictwem serwisu vexgirl.blogspot.com.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.). 
10. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.
Copyright © vexgirl