30.4.13

27. MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI KOSMETYCZNE LNE & SPA W KRAKOWIE + KONKURS

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Prezentuje najnowsze trendy z zakresu kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Otwarta dla wszystkich część targowa, daje szansę poznania najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi specjalistami pielęgnacji i stylizacji. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają natomiast najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej oraz są okazją do dyskusji nad najistotniejszymi problemami dotyczącymi zdrowia skóry. Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować w sobotę (11 maja) i niedzielę (12 maja) w Nowohuckim Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232).


Goście specjalni tej edycji Kongresu to: dr h. c. Peter Jentschura z Niemiec (od ponad 30 lat bada procesy przemiany materii, stworzył autorską metodę skutecznego oczyszczania i regeneracji organizmu: temat jego wykładu: Jak uzyskać wymarzoną figurę dzięki odkwaszaniu?), Fatima Bilgen z Francji (kosmetyczka, mająca za sobą 7 lat studiów z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej; zaprezentuje technikę masażu Gua sha), Arnaud Walleton z Francji (konsultant i szkoleniowiec z zakresu technik sprzedaży specjalizujący się w doradztwie dla branży kosmetycznej; przedstawi temat: Wyznaczniki sukcesu twojego gabinetu – prawdy i mity) oraz dr Marek Szczyt (specjalista chirurgi plastycznej; zaprezentuje najnowsze trendy i osiągnięcia chirurgii plastycznej).

Ja rzecz jasna się wybieram, ponieważ takie wydarzenie ominąć mnie nie może. Najbardziej jestem ciekawa wykładu dr Marka Szczyta, o którym od pewnego czasu słuchać niezwykle dużo (głównie za sprawą programu TVN "Sekrety chirurgii"). Mam ogromną nadzieję, że uda mi się go poznać osobiście ;)

.::*::.

A dziś specjalnie dla moich czytelników mam do rozdania 2 karnety VIP obejmujące zarówno sam Kongres jak i targi kosmetyczne. Jeśli chcecie zdobyć wejściówki wystarczy, że wyślecie do mnie maila na vexgirl@gmail.com, w którym krótko uzasadnicie dlaczego to właśnie Wam powinien przypaść karnet VIP. Dodam tylko, że niczego nie musicie obserwować, niczego nie musicie lubić i udostępniać. Macie czas do piątku włącznie. Wyniki w poniedziałek!

Edit: konkurs wygrały Agata Porębska i Ania Kosiba.
Copyright © vexgirl