8.4.13

ŁAGODNA PIANKA OCZYSZCZAJĄCA MARKI EPIONCE

Przyznam Wam szczerze, że nie planowałam pisać na blogu tej notki, jednak ze względu na silny nacisk ze strony agencji reklamowej reprezentującej markę, zostałam niejako do tego zmuszona. Potraktujcie proszę tę mini-recenzję z przymrużeniem oka.

Kilka tygodni temu otrzymałam do przetestowania miniaturkę łagodnej pianki oczyszczającej marki Epionce. W praktyce to 15 ml opakowanie wystarczyło mi na 6 użyć, czyli dokładnie 3 dni stosowania. Produkt oceniam jako dość wydajny, ponieważ po przeliczeniu wychodzi, że pełnowymiarowe opakowanie (170 ml) powinno nam służyć przez około 35 dni, zakładając że myjemy twarz dwa razy dziennie.


Nie mam pojęcia dlaczego ktoś kosmetyk nazwał pianką, bo ani odrobinę się nie pieni, a konsystencją zdecydowanie bardziej przypomina żel, czy nawet pastę. Produkt jest gęsty, aksamitny i całkiem przyjemny w stosowaniu. Niestety nie radzi sobie z mocniejszym makijażem, o kosmetykach wodoodpornych nie wspominając. Znacznie chętniej sięgałam po niego rano w celu odświeżenia buzi, niż wieczorem w celu wykonania demakijażu.

Biorąc pod uwagę, że pełnowymiarowy kosmetyk kosztuje 129 zł, niestety polecić go nie mogę. Możliwe, że przy dłuższym stosowaniu preparat zgodnie z obietnicami producenta odżywia i koi skórę, jednak nie dane mi było to sprawdzić.

Czy któraś z Was miała do czynienia z tym kosmetykiem? Może jesteście w stanie napisać mi o nim coś więcej?
Copyright © vexgirl