4.4.13

O.P.I. MARIAH CAREY COLLECTION - CAN'T LET GO

Dzisiaj chciałam Wam pokazać pierwszy lakier O.P.I. z kolekcji Mariah Carrey o wykończeniu tzw. liquid sand (w kolekcji znalazły się w sumie cztery lakiery o piaskowym wykończeniu). Odcień nosi nazwę Can't Let Go, czyli intensywny fiolet z brokatowymi drobinkami.


Efekt, który możecie zobaczyć na zdjęciach otrzymujemy po nałożeniu dwóch solidnych warstw lakieru. Na szczęście lakier wysycha szybciutko, więc nie musimy przejmować się grubością. Lakiery liquid sand mają to do siebie, że świetnie wyglądają również w zestawieniu z normalnym kremowym lakierem, położonym jako top.


Warto wspomnieć również, że lakier bardzo dobrze trzyma się na pazurkach - dzisiaj mija 4 dzień od nałożenia i dalej wygląda perfekcyjnie. Nie ma odprysków, końcówki dalej się nie pościerały. Jak na O.P.I., które u mnie zazwyczaj szybko schodzą, ten dostaje ode mnie piątkę z plusem.


Kolejne odsłony kolekcji już niebawem. A póki co napiszcie się w komentarzach co myślicie o lakierach liquid sand - mówicie im zdecydowane tak czy raczej nie?
Copyright © vexgirl