5.11.13

28. MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI KOSMETYCZNE LNE & SPA

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Stanowi prezentację najnowszych trendów z zakresu pielęgnacji i makijażu. Każda edycja przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Otwarta dla wszystkich część targowa, daje szansę zapoznania z najnowszymi zabiegami kosmetycznymi, nowościami rynkowymi i poradami specjalistów. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej oraz są okazją do dyskusji nad najistotniejszymi problemami dotyczącymi pielęgnacji, zdrowia i urody. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to okazja do dyskusji z międzynarodowymi ekspertami i profesjonalistami oraz szansą na wzięcie udziału w prezentacjach premierowych zabiegów i kosmetyków. Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować w sobotę (9 listopada) i niedzielę (10 listopada) w Nowohuckim Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232).

28. Kongres gościć będzie ekspertów z Polski, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Nowości kosmetyczne zaprezentuje ponad 100 wystawców. Wśród gorących tematów kongresu pojawią się między innymi zagadnienia nowoczesnego spojrzenia na możliwości masażu twarzy jako alternatywy dla ostrzykiwania, najnowszych terapii przebarwień czy holistycznych technik masażu. Pełny program możecie zobaczyć TU, TU i TU.

Kto się wybiera na targi? Może jakieś nieoficjalne spotkanie w sobotę przed wejściem?

10 komentarzy:

 1. ja będę :) a spotkanie zawsze mile
  widziane :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. zapowiada się bardzo fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja jestem za spotkaniem : )

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę pierwszy raz na LNE,ale tematyka sympozjum podologicznego tak mi się spodobała, że postanowiłam przejechać pół Polski ,żeby posłuchać wykładów:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojjj,chciałabym tam być :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja będę, ale dopiero w niedzielę, dumam nad listą zakupów, mam nadzieję że uda mi się znaleźć czas na wykłady.

  OdpowiedzUsuń
 7. Z tego co widzę po komentarzach to wiele osób się wybiera;) będę i ja ale w niedziele.....jakoś tematyka bliższa memu sercu;) także mam nadzieję dozoba...

  OdpowiedzUsuń
 8. za późno się zorientowałam a bym poszła

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja jestem z Krk ale nie wybieram się.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © vexgirl