27.1.14

CO MÓWI O TOBIE TWOJA SZMINKA?

Podczas wczorajszego wieczornego przeglądania blogów natknęłam się na świetny wpis u Cammie, o tym co mówi o nas nasza szminka. Psychotest, który ma odkryć cechy naszego charakteru oczywiście nie jest dosłowny i należy go traktować z przymrużeniem oka, ale jako ciekawostka wydał mi się intrygujący i dość zabawny. Tak więc sprawdźcie, co kształt Waszych szminek o Was mówi (tekst pokradziony Cammie, cytowany z serwisów astromagia.pl oraz ofeminin.pl).

 1. Szminka o ostrym końcu, używana z dwóch stron: jesteś śmiała, pomysłowa i bardzo zmysłowa. Jesteś twórczym typem z żywym temperamentem i silną osobowością, lubisz niespodzianki i kochasz urozmaicone życie. Nie dbasz o konwencje i często działasz przewrotnie. Jesteś ambitna i przebojowa. Chętnie pomagasz innym.
 2. Szminka o zupełnie płaskim końcu: jesteś łatwa we współżyciu, zawsze można się z tobą dogadać, masz łagodny temperament, jesteś urodzoną dyplomatką. Znajomi często pytają cię o radę, bo jesteś dobrym słuchaczem i zawsze potrafisz udzielać dobrych rad. W życiu kierujesz się prostotą. Jesteś zrównoważona i godna zaufania, do tego troskliwa i pełna empatii. 
 3. Szminka ścięta ukośnie z jednej strony: jesteś ambitna, zawsze myślisz pozytywnie. Jesteś przekonana o własnej wartości, a jednocześnie masz wiele wątpliwości dotyczących samej siebie. Zawsze jesteś otoczona kręgiem przyjaciół i adoratorów. Jesteś twarda, uparta i niezwykle silna, ale z drugiej strony impulsywna i wybuchowa. Kochasz ploteczki.
 4. Szminka z wgłębieniem pośrodku: jesteś czuła, troskliwa i powściągliwa. Twoją pasją nie jest życie w blasku fleszy, ale w świecie marzeń, bo on jest piękniejszy niż cokolwiek w rzeczywistości. Szukasz zrozumienia, przyjaźni i intymności, ale także z tego powodu często czujesz się rozczarowana. Potrafisz być nieprawdopodobnie oddana i lojalna.
 5. Szminka zaokrąglona: jesteś delikatna, kobieca i masz silną potrzebę harmonii. W twoim towarzystwie wszyscy czują się dobrze. Jesteś wspaniałą kochanką, doskonałą kucharką i kochającą żoną. W twoim życiu wszystko idzie zgodnie z planem, niczego nie zostawiasz przypadkowi. Jesteś perfekcjonistką i kochasz porządek.
 6. Szminka z wgłębieniem w kształcie krzesełka: jesteś świetnie zorganizowana, przyjacielska i pomysłowa, przez co bardzo lubiana przez otoczenie. Masz mnóstwo zainteresowań, jesteś kreatywna, masz artystyczną duszę. Nigdy nie brakuje ci energii i nie wyobrażasz sobie życia bez towarzystwa.
Pierwsze co zrobiłam po przeczytaniu tego testu to poleciałam do torebki po moją ulubioną pomadkę Celia Nude 602, żeby sprawdzić co ze mnie za typ. W sumie nigdy wcześniej nie przywiązywałam wagi do sposobu użytkowania szminek, ale okazało się, że wszystkie moje egzemplarze wyglądają tak samo!


A jak wyglądają Wasze szminki? Jakimi typami kobiet jesteście?

23 komentarze:

 1. U mnie jest 3. Niestety opis pudłuje w 100% ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zawsze zachowuje oryginalny kształt szminki-jeśli jest ścięta to taka zostanie, tak samo jeśli jest płaska itp ;d

  OdpowiedzUsuń
 3. okazało się, że moja to 6 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja to 3 - 200% prawdy o mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy27.1.14

  A moja to 3;) w 80% się zgadzam;)

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie to 5 i część faktycznie się zgadza :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja tak pomiędzy 2-3 :)

  OdpowiedzUsuń
 8. u mnie 2 ale opis zgadza się może w 20% :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja 6 w 100% prawda

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzizas, to się zgadza -.- i u mnie i u mojej mamy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy27.1.14

  U mnie to 3. Zgadza się. ;p

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja jestem typem nr 6 :)

  OdpowiedzUsuń
 13. to ja idę oglądać swoje szminki :) bardzo ciekawy wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 14. ja każdą szminkę mam 6 :-)
  i wszystko się zgadza z opisu :-)))

  OdpowiedzUsuń
 15. u mnie 6 i opis sie zgadza :)

  OdpowiedzUsuń
 16. u mnie to i 3 i 5 :P i niestety ale żaden opis się nie zgadza xD

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo ciekawy post :D Ale ja raczej nie wywróżę, jakim typem jestem... Każda moja szminka ma inny kształt :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Mi się chyba jeszcze żadnej szminki nie udało tak długo używać, żeby wyrzeźbić w niej jakiś kształt ^^

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy16.2.14

  Szminka ścięta ukośnie - zawsze! :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © vexgirl