9.3.14

WYNIKI | KONKURS! WYGRAJ KUBECZEK MENSTRUACYJNY!

Bardzo wszystkim dziękuję za udział w konkursie. Zgłoszeń było więcej niż założyłam, zwłaszcza zważając na dość specyficzny produkt, który kontrastuje troszkę z tematyką bloga. Cieszę się, że konkursu nie odebraliście negatywnie, bo przyznam się, że miałam takie obawy. Myślę, że przyjazne przyjęcie tej tematyki utwierdza mnie w przekonaniu, że o samym kubeczku napiszę gdy tylko trochę go potestuję.

Nie przedłużając wygrana w konkursie leci do Kamili A, która była najbliżej prawidłowej wagi (a ta wynosiła 12,15 g). Serdecznie gratuluję i bardzo proszę o maila z wyborem modelu i danymi do wysyłki. Na maila czekam jak zawsze 7 dni.

Więcej o kubeczkach menstruacyjnych i ich zastosowaniu możecie sobie przeczytać na stronie magicznykubeczek.pl, na którą oczywiście serdecznie Was zapraszam.

Kochani, dzisiaj przygotowałam dla Was konkurs, w którym do wygrania jest kubeczek menstruacyjny, ufundowany przez magicznykubeczek.pl. Wraz z Panią Ewą (właścicielką sklepu) wymyśliłyśmy dla Was zadanie konkursowe, które polega na odgadnięciu ile waży kubeczek Fleurcup w rozmiarze S. Zważyłyśmy go z dokładnością do 0,01, więc macie całkiem spore pole do popisu. Zaznaczam, że w konkursie może wziąć udział każdy czytelnik bloga.


Zwycięzcą konkursu zostanie oczywiście osoba, która poda najdokładniejszą wagę kubeczka. Konkurs trwa od dziś do 7 marca 2014 r. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu 9 marca 2014 r, a nagroda wysłana pocztą w ciągu 14 dni od otrzymania danych adresowych.

W wyborze rodzaju kubeczka oraz jego rozmiaru pomoże oczywiście Pani Ewa, która również chętnie odpowie na wszystkie Wasze pytanie. Możecie je zadawać w komentarzy pod tą notką lub poprzez maila sklep@magicznykubeczek.pl.

Podsumowując, żeby wziąć udział w konkursie należy:
- być czytelnikiem bloga vexgirl.blogspot.com
- w komentarzu pod tą notką zostawić komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe, które brzmi "ile waży kubeczek Fleurcup w rozmiarze S"
- zapoznać się z Regulaminem konkursu, który znajduje się poniżej

REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs jest organizowany przez serwis vexgirl.blogspot.com. Realizowany jest na zasadach określonych niniejszym Regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Sponsorem nagrody jest sklep magicznykubeczek.pl.
3. Niniejszy konkurs adresowany jest do wszystkich czytelników bloga.
4. Uczestnicy mają za zadanie zamieścić w komentarzu pod notką odpowiedź na pytanie konkursowe "Ile Twoim zdaniem waży Fleurcup rozmiar S?".
5. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
6. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 7 marca 2014 r. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
7. Nagrodą w konkursie jest dowolny kubeczek menstruacyjny dostępny w sklepie magicznykubeczek.pl. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. Nagroda zostanie wysłana wyłącznie na adres znajdujący się na terenie Polski.
8. Nagrodę otrzyma osoba, której odpowiedź będzie prawidłowa lub najbardziej zbliżona do prawidłowej.
O wygranej zwycięzca zostanie poinformowany za pośrednictwem serwisu vexgirl.blogspot.com.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
10. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.

29 komentarzy:

  1. OMG, o ile wymierzanie warzyw i owoców na kilogramy idzie mi całkiem nieźle, o tyle z takim maleństwem mogę mieć problem... spróbujmy... :D

    12,36g

    OdpowiedzUsuń

Copyright © vexgirl