25.3.14

29. MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI KOSMETYCZNE LNE & SPA (5-6 IV 2014)

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Prezentuje najnowsze trendy z zakresu kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem.
Otwarta dla wszystkich część targowa, daje z kolei szansę poznania najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi ekspertami w zakresie pielęgnacji i stylizacji. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają natomiast najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej oraz są okazją do dyskusji o najistotniejszych problemach dotyczących zdrowia skóry. Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować w sobotę (5 kwietnia) w godz. 10-18 oraz w niedzielę (6 kwietnia) w godz. 10-17 w Nowohuckim Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232).


Goście specjalni tej edycji Kongresu to: Olivier Bauer z Niemiec (główny specjalista ds. szkoleń w firmie Haslauer, związany z branżą kosmetyczną od ponad 25 lat; podczas swojego wykładu opowie o zabiegach ziołowymi stemplami z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury wellness), Lauren Streeter z USA (ekspert w zakresie profesjonalnej pielęgnacji, prowadzi na całym świecie wykłady na temat alg, na których oparte są kosmetyki Repechage; w Krakowie zaprezentuje ekspresowe zabiegi – Facial Bar), Elodie  Vialle z Francji (dyplomowana kosmetyczka, od 2 lat coach - pomaga kosmetyczkom, masażystom i absolwentkom szkół znaleźć zatrudnienie w zawodach związanych z kosmetyką; przedstawi temat: Kosmetyczka mobilna – nowy pomysł na biznes?) oraz Dr n. med. Krzysztof Krupka (lekarz, biochemik, specjalista rehabilitacji, ekspert medycyny psychoenergetycznej, twórca holistycznej metody diagnostycznej – STRD, o której opowie podczas kongresu).

Więcej informacji o Kongresie i Targach znajdziecie tutaj.

Kto się wybiera na Kongres? Spotkam kogoś? Jakie wykłady najbardziej Was zainteresowały?

12 komentarzy:

 1. Byłam na edycji jesiennej- wróciłam zachwycona. W tym roku znów chciałabym się wybrać na kongres podologiczny oraz na wykład prof. Molskiego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykładu prof. Molskiego też bardzo chcę posłuchać :)

   Usuń
 2. ja najprawdopodobniej się wybieram, choć ubolewam że nie będzie takich firm jak np. Costasy, czy Gosh, które miałam okazję odwiedzić na Beauty Forum 8 marca w Warszawie.

  Najbardziej ciekawią mnie niedzielne warsztaty w tematyce makijażowej.

  Najchętniej co prawda wybrałabym się na dwa dni, ale nie mam żadnego w miarę przyzwoitego i taniego noclegu w Krakowie. Zazwyczaj wolę pierwszy dzień targów i bogactwo stoisk w ten dzień, ale biorąc pod uwagę tematykę warsztatów to niedziela bardziej mi odpowiada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest mnóstwo tanich noclegów w Krakowie (tak za około 30 zł), następnym razem koniecznie pisz w takiej sprawie to pomogę :)

   Usuń
 3. Zastanawiam się czy pójść.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To przestań się zastanawiać i po prostu wpadaj :D

   Usuń
 4. Mówicie, że warto? hmm.. może dam rade się wybrać

  OdpowiedzUsuń

Copyright © vexgirl