10.11.14

30. MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI KOSMETYCZNE LNE & SPA W KRAKOWIE

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Jego jubileuszowa, 30. edycja odbędzie się w nowym miejscu - na terenie centrum kongresowym EXPO Kraków.

Kongres LNE & spa prezentuje najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji, kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem.

Otwarta dla wszystkich część targowa, daje z kolei szansę poznania najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi ekspertami w zakresie pielęgnacji i stylizacji. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej oraz są okazją do dyskusji o najistotniejszych problemach dotyczących zdrowia skóry. Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować w sobotę (15 listopada) w godz. 10:00-18:00 oraz w niedzielę (16 listopada) w godz. 10:00-17:00 w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Jubileuszowy Kongres LNE & spa to także nowa formuła wykładów i dyskusji panelowych. W ramach sesji ogólnej przedstawione zostaną najbardziej aktualne zagadnienia i tematy kosmetologiczne. Zaplanowano tutaj również wywiady z międzynarodowymi ekspertami branży beauty oraz pokazy zabiegów i nowych metod pielęgnacji skóry. Dopełnieniem programu są sesje tematyczne: biznesowa (zagadnienia z zakresu przedsiębiorczości i promocji marki), make-up (pokazy stylizacji i możliwość poznania pracy wizażystów), masażu (spotkania światowej sławy masażystów i pasjonatów nowoczesnych technik pracy z ciałem). Goście Kongresu mają również możliwość uczestnictwa w trzech certyfikowanych sesjach masterclass. Dodatkowo w czasie tego wydarzenia organizowane są imprezy towarzyszące, takie jak: Mistrzostwa makijażu i stylizacji Art Visage PRO 2014, II Ogólnopolskie mistrzostwa makijażu permanentnego, II Ogólnopolskie mistrzostwa w depilacji profesjonalnej.

Kogo spotkam na Kongresie? Umawiamy się jakoś? ;)

20 komentarzy:

 1. bardzo ciekawe wydarzenie :)
  szkoda, że mam tak daleko :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety, nie zawsze wszystko jest pod naszym nosem jakbyśmy chcieli ;)

   Usuń
 2. Kurczę, mam kawałek drogi do tej Galicyjskiej :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy10.11.14

  Pewnie bede :) fajnie byloby sie spotkac i was wszystkie poznac :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w jaki dzień się wybierasz?

   Usuń
  2. Anonimowy11.11.14

   W sobotę planuje być na miejscu koło 10-11 :)

   Usuń
  3. Oj to ja na pewno tak wcześnie nie wstanę :P

   Usuń
  4. Anonimowy13.11.14

   A o której bedziesz? :)

   Usuń
  5. W niedzielę od 11:00 :)

   Usuń
 4. Anonimowy10.11.14

  Wstęp na targi kosmetyczne jest bezpłatny? I co polecasz kupić z jakich firm Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wstęp na targi kosztuje 20 zł. Polecam zajrzeć na stoiska: Organique, Bielenda, OPI, Ziaja PRO, Maestro, Kryolan, itd.

   Usuń
  2. Anonimowy10.11.14

   Dziękuje za udzielenie odpowiedzi

   Usuń
  3. Cała przyjemność po mojej stronie :)

   Usuń
 5. Ja się wybieram :) Na pewno odwiedzę Organique, Opi i Maestro :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja podobnie, na pewno jeszcze Bielendę i Ziaję :)

   Usuń
 6. Ja wybieram się w niedzielę

  OdpowiedzUsuń

Copyright © vexgirl