7.4.15

31. MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI KOSMETYCZNE LNE & SPA 11-12 KWIETNIA 2015 EXPO KRAKÓW

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w centrum kongresowym EXPO Kraków. To już 31. edycja Kongresu LNE, który na stałe wpisał się w kalendarz najbardziej prestiżowych imprez branży beauty w naszym kraju.

Kongres LNE & spa prezentuje najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji, kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami licznych seminariów i warsztatów.

Otwarta dla wszystkich część targowa daje z kolei szansę poznania najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi ekspertami w zakresie pielęgnacji i stylizacji. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetyki i kosmetologii estetycznej oraz są okazją do dyskusji o najistotniejszych problemach dotyczących zdrowia skóry. Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować w sobotę (11 kwietnia) w godz. 10:00 – 18:00 oraz w niedzielę (12 kwietnia) w godz. 10:00 – 17:00 w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Bogaty program merytoryczny Kongresu wyróżnia formuła wykładów i dyskusji panelowych, które zostały podzielone na różne sesje tematyczne. W ramach sesji ogólnej przedstawione zostaną najbardziej aktualne zagadnienia i tematy kosmetologiczne. Zaplanowano tutaj również wywiady z międzynarodowymi ekspertami branży beauty oraz pokazy zabiegów i nowych metod pielęgnacji skóry. Dopełnieniem programu są sesje tematyczne: biznesowa (zagadnienia z zakresu przedsiębiorczości i promocji marki), make-up (pokazy stylizacji i możliwość poznania pracy wizażystów), masażu (spotkania światowej sławy masażystów i pasjonatów nowoczesnych technik pracy z ciałem) oraz podologiczna. Goście Kongresu mają również możliwość uczestnictwa w trzech certyfikowanych sesjach masterclass

Więcej informacji na stronie http://lne.pl/.

Czy są na sali jakieś krakowskie blogerki? Mam do rozdania 8 zaproszeń na targi LNE&spa. Jedynym warunkiem otrzymania wejściówki (plus niespodzianki od sponsora targów) jest publikacja materiałow prasowych przed i relacji z targów po. Zainteresowanych proszę o maila vexgirl@gmail.com.

16 komentarzy:

 1. Dlaczeeego tak daleko? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cholernie mi przykro, że dzieli nas aż taka odległość! ;)

   Usuń
 2. o szkoda bo kupiłam już bilet :(

  OdpowiedzUsuń
 3. http://pure-morning123.blogspot.com/ możliwe że jeszcze ona nie kupiła

  OdpowiedzUsuń
 4. Że też akurat wtedy raczej mnie w Krakowie nie będzie. ;/ Miałabym rzut beretem i tak bym poszła...
  No nic, obejrzę relacje u Was! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zastanawiałam się nad wybraniem się, bo z Rzeszowa to rzut beretem... ale sama nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam w planach odwiedzenie targów w niedzielę, jednak gwarancji dać nie mogę, jestem niejako zależna od transportu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mail poszedł, zgłaszam się na ochotniczkę i zapraszam: www.dobrakarmaiwony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ mam fart, akurat muszę się w ten weekend w Krakowie pojawić, na pewno sobie tych targów nie odpuszczę :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetna sprawa;) mieszkam blisko Krakowa, a pierwszy raz o tym słyszę, może nawet uda mi się wybrać;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Na targach udało mi się być niestety tylko przelotem, ale to co zobaczyłam mnie usatysfakcjonowało;) czekam na następną edycję za rok;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zazdroszczę Ci pobyty na takich targach, chociaż mnie by pewnie zruinowały finansowo :P

  OdpowiedzUsuń

Copyright © vexgirl