4.11.15

32. MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI KOSMETYCZNE LNE & SPA 14-15 LISTOPADA 2015 EXPO KRAKÓW

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa  w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w centrum kongresowym EXPO Kraków. To już 32. edycja Kongresu LNE, który na stałe wpisał się  w kalendarz najbardziej prestiżowych imprez branży beauty w naszym kraju.

Kongres LNE & spa prezentuje najnowsze trendy  z zakresu pielęgnacji, kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców  i szkoleniowców. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami licznych seminariów i warsztatów.

Otwarta dla wszystkich część targowa daje z kolei szansę poznania najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi ekspertami w zakresie pielęgnacji i stylizacji. Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetyki i kosmetologii estetycznej oraz są okazją do dyskusji o najistotniejszych problemach dotyczących zdrowia skóry. 

Najlepsze produkty, zabiegi i rozwiązania kosmetologiczne będzie można poznać i przetestować w sobotę (14 listopada) w godz. 10:00 – 18:00 oraz w niedzielę (15 listopada) w godz. 10:00 – 18:00 w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Bogaty program merytoryczny Kongresu wyróżnia formuła wykładów i dyskusji panelowych, które zostały podzielone na różne sesje tematyczne. W ramach sesji ogólnej przedstawione zostaną najbardziej aktualne zagadnienia i tematy kosmetologiczne. Zaplanowano tutaj również wywiady  z międzynarodowymi ekspertami branży beauty oraz pokazy zabiegów i nowych metod pielęgnacji skóry. Dopełnieniem programu są sesje tematyczne: biznesowa (zagadnienia z zakresu przedsiębiorczości i promocji marki), make-up (pokazy stylizacji i możliwość poznania pracy wizażystów), masażu (spotkania światowej sławy masażystów i pasjonatów nowoczesnych technik pracy z ciałem) oraz podologiczna. Goście Kongresu mają również możliwość uczestnictwa w trzech certyfikowanych sesjach masterclass.

Więcej informacji na stronie lne.pl.

Mam również do rozdania 10 zaproszeń dla blogerek. Jedynym warunkiem otrzymania wejściówki (plus udział w specjalnym spotkaniu dla blogerek wraz z niespodziankami od sponsora targów) jest publikacja materiałow prasowych przed i relacji z targów po. Zainteresowanych proszę o maila vexgirl@gmail.com.

11 komentarzy:

 1. Takie wydarzenia żal byłoby przegapić, szczególnie jeśli mieszka się w Krakowie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze do Krakowa jeździłam co roku na Targi Książki. Teraz to mi się marzą takie targi kosmetyczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to w czym problem? :)

   Usuń
  2. Mieszkam teraz i pracuję za granicą :( do Polski jadę jedynie wtedy jak mam urlop zatwierdzony przez firmę.

   Usuń
 3. Zamierzam być na tych targach :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że akurat w ten weekend bawię w Katowicach ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło byłoby uczestniczyć :)) Pozdrawiam serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 6. A kiedy jest to spotkanie dla blogerek? Pewnie w sobotę :(
  Ja wybieram się na Targi, ale w niedzielę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Krakowianki to mają dobrze :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © vexgirl