21.11.16

ŚWIĄTECZNA WISHLISTA '16

Wigilia już za miesiąc (!), więc pomyślałam, że podzielę się z wami zestawieniem kilku rzeczy, które w tym roku chciałabym znaleźć pod choinką.


1. Zegarek smartwatch Fossil Q (klik). / 2. Rękawica Glov (klik), podpatrzona u Patrycji z tbof.pl. / 3. Porządna lampa pierścieniowa, dzięki której podrasuję zdjęcia na bloga. / 4. L'oreal 60's BaBe Savage Panache puder w spray'u (klik). / 5. Cudna śnieżynka-naszyjnik od Sotho (klik). / 6. Kerastase Architecte maska do włosów mocno osłabionych (klik). / 7. Adapter Bluetooth, dzięki któremu możemy strumieniować muzykę z urządzeń przenośnych do wypaśnych głośników. / 8. Przepiękny szary sweter z dekoltem na plecach od The Odder Side (klik) / 9. Trójkątny pędzel do podkładu Real Techniques (klik).

A co znajduje się na waszych wishlistach? Piszcie w komentarzach, załączajcie zdjęcia, wrzucajcie linki do swoich blogów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jako autorka bloga nie wyrażam zgody na kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach tekstów i zdjęć z serwisu internetowego vexgirl.blogspot.com
bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).