29.4.17

DR IRENA ERIS HOLISTIC CLUB - PROGRAM LOJALNOŚCIOWY DLA KLUBOWICZÓW

EDIT: marka Dr Irena Eris z dniem 25 maja 2019 r. zamknęła program lojalnościowy Holistic Club

Nie ma co owijać w bawełnę, kosmetyki pielęgnacyjne marki Dr Irena Eris uwielbiam od lat i już niejednokrotnie mogliście o tym na moim blogu przeczytać (chociażby tutaj). Z kolorówką Provoke do tej pory nie miałam zbyt dużo do czynienia, ale braki nadrabiam - właśnie w moje łapki wpadła prześliczna mozaika brązująca Choco Bronzer. Dzisiaj natomiast chciałam opowiedzieć Wam o bardzo ciekawym projekcie, który ma do zaoferowania marka...


Holistic Club to nic innego jak program lojalnościowy przygotowany specjalnie dla Klubowiczów. Polega na zbieraniu punktów na platformie i wymienianiu ich na nagrody. Punkty możemy zbierać zarówno kupując kosmetyki, jak również korzystając z usług gabinetów Dr Irena Eris. Zebrane punkty wymieniać możemy na kosmetyki z zakładki strefa prezentów, a jest z czego wybierać.


Aby przystąpić do programu należy zarejestrować się na platformie podając swoje dane. Każdy zakupiony kosmetyk ma w środku opakowania specjalny kupon z 6-cio lub 10-cio cyfrowym kodem, który należy przepisać. Punkty za usługi w Kosmetycznych Instytutach i Hotelach SPA automatycznie wpadają na konto Klubowicza, wystarczy w recepcji podać login.


Jeśli podobnie jak ja jesteście fanami kosmetyków marki, myślę, że program przypadnie Wam do gustu. Nie wymaga od nas w zasadzie niczego, a można zgarnąć naprawdę fajne nagrody.


Dr Irena Eris Holistic Club to miejsce prestiżu i korzyści. Odnajdziesz się tutaj doskonale. Wiedz, że Klubowicze mogą liczyć na więcej. Program, który przygotowaliśmy, w eleganckiej i przejrzystej formie pozwoli Ci na zbieranie punktów. Czy wykorzystasz je na pobyt w Hotelu SPA, Kosmetycznym Instytucie czy Salonie Beauty Partner lub na kosmetyki Dr Irena Eris z nowej linii? Wybór należy do Ciebie...


Do programu możecie przystąpić tutaj. Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy lubicie programy lojalnościowe i czy podoba się Wam inicjatywa marki Dr Irena Eris.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © vexgirl