O AUTORCE

    Cześć! Mam na imię Arleta, mam 35 lat i zawodowo pracuję jako Project Manager. Studia które ukończyłam to Reklama i grafika komputerowa na wydziale Zarządzania.
Blogowaniem zajmuję się już od kilkunastu lat, a blog na którym aktualnie przebywasz powstał w 2010 roku i od samego początku był poświęcony tematyce kosmetyczno-urodowej. Znajdziesz tutaj recenzje kosmetyków, relacje z zabiegów kosmetycznych oraz relacje z zabiegów medycyny estetycznej. Od niedawna poszerzam tematykę bloga o szeroko pojęty lifestyle oraz podróże, które stały się bardzo ważną częścią mojego życia. Na co dzień mieszkam w Krakowie i stąd też pochodzę. Więcej na mój temat dowiesz się z mojego Instagrama - @ms.arleta.


    Chcę podkreślić, że mój blog to moje hobby, a nie sposób na zarobek. W związku z tym, jako autorka bloga jestem niezależna i bardzo sobie to cenię. Wszystko co tutaj przeczytasz, to moje własne subiektywne odczucia. Absolutnie nie musisz się z tym zgadzać i będzie mi miło, jeśli swoją opinię pozostawisz w komentarzu pod konkretnym postem, którego ta opinia dotyczy.


PROFIL KOSMETYCZNY: 
- skóra twarzy sucha, z tendencją do odwadniania, płytko unaczyniona
- skóra na ciele bez większych problemów, w kierunku suchej
-  włosy ciemne, farbowane, półdługie, mocno uwrażliwione
- paznokcie delikatne i kruche
Copyright © vexgirl