O AUTORCE

Cześć! Mam na imię Arleta, mam 33 lata i jestem blogerką. Blogowaniem zajmuję się już od kilkunastu lat, a blog na którym aktualnie przebywasz powstał w 2010 roku i od samego początku był poświęcony tematyce kosmetyczno-urodowej. Znajdziesz tutaj recenzje kosmetyków, relacje z zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej, relacje z eventów kosmetycznych, jak również tutoriale makijażowe, czy też artykuły o medycynie estetycznej. Od niedawna poszerzam tematykę bloga o szeroko pojęty lifestyle oraz podróże, które stały się bardzo ważną częścią mojego życia.

Miej proszę na uwadze, że mój blog to moje hobby, a nie sposób na życie. W związku z tym, jako autorka bloga jestem niezależna i szalenie sobie to cenię. Wszystko co tutaj przeczytasz, to jedynie moje własne subiektywne zdanie. Absolutnie nie musisz się z nim zgadzać i będzie mi bardzo miło, jeśli swoją opinię pozostawisz w komentarzu pod konkretnym postem, którego owa opinia dotyczy.

Prywatnie mieszkam, pracuję i studiuję w Krakowie. Jak już wspomniałam wyżej, ostatnio też sporo podróżuję po świecie. Więcej o mnie możesz dowiedzieć się podglądając mnie na moim Instagramie @ms.arleta lub z mojego drugiego bloga wadliwa.blogspot.com. Tymczasem życzę przyjemnego buszowania po blogu!

PROFIL KOSMETYCZNY: 
- skóra twarzy normalna, z tendencją do przesuszania, płytko unaczyniona, bez większych problemów
- skóra na ciele normalna, nieznacznie w kierunku suchej, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym
-  włosy traktowane ziołami sattva, półdługie, mocno uwrażliwione
- paznokcie delikatne i kruche
Jako autorka bloga nie wyrażam zgody na kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach tekstów i zdjęć z serwisu internetowego vexgirl.blogspot.com
bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).