WSPÓŁPRACA

Cześć! Na imię mam Arleta i mam 34 lata. Blogowaniem zajmuję się już od ponad 15 lat, natomiast blog vexgirl powstał ponad 10 lat temu, a dokładniej w lipcu 2010 roku. W celu uzyskania więcej informacji o mojej osobie i moich preferencjach kosmetycznych przejdź do zakładki O AUTORCE.

Jeśli interesuje Cię reklama na moim blogu, od razu mówię, że na pewno razem coś wymyślimy. Najlepiej napisz do mnie maila ze swoją propozycją na vexgirl@gmail.com. Jestem otwarta na wszelkie formy promocji. Przykładowe formy współpracy to recenzje sponsorowane, konkursy, akcje specjalne, wyjazdy sponsorowane czy fotorelacje z eventów.

Poniżej znajdziesz logo kilku firm, z którymi miałam przyjemność do tej pory współpracować…


…oraz kilka przykładowych kampanii, które razem stworzyliśmy:

Na koniec garść informacji na temat bloga i jego użytkowników, wyciągnięte bezpośrednio z Google Analytics za miesiąc czerwiec 2019 roku. Oczywiście na potrzeby każdej kampanii mogę przedstawić dokładniejsze dane (raporty przed, w trakcie oraz po zakończeniu).

Łączna liczba wyświetleń bloga to aktualnie 2 380 768!
Jak widać na powyższych wykresach miesięcznie bloga odwiedza prawie dwa tysiące użytkowników, którzy generują prawie siedem tysięcy odsłon (a statystyki rosną ostatnio w niesamowitym tempie). Zdecydowana większość czytelników to kobiety (90%) w wieku 25-34 lat (42%) oraz w wieku 18-24 lat (36%), pochodzące z dużych miast Polski, takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, czy Katowice.

Zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego - vexgirl@gmail.com.
Copyright © vexgirl