WSPÓŁPRACA

Cześć! Na imię mam Arleta i mam 35 lat. Blogowaniem zajmuję się już od ponad 15 lat, natomiast blog vexgirl powstał ponad 10 lat temu, a dokładniej w lipcu 2010 roku. W celu uzyskania więcej informacji o mojej osobie i moich preferencjach kosmetycznych przejdź do zakładki O AUTORCE.

Jeśli interesuje Cię reklama na moim blogu, od razu mówię, że na pewno razem coś wymyślimy. Najlepiej po prostu napisz do mnie maila. Jestem otwarta na wszelkie formy promocji. Przykładowe formy współpracy to recenzje sponsorowane, konkursy, akcje specjalne, wyjazdy sponsorowane czy fotorelacje z eventów.

Poniżej znajdziesz logo kilku firm, z którymi miałam przyjemność do tej pory współpracować…


…oraz kilka przykładowych kampanii, które razem stworzyliśmy:

Na koniec garść informacji na temat bloga i jego użytkowników, wyciągnięte bezpośrednio z Google Analytics za miesiąc czerwiec 2019 roku. Oczywiście na potrzeby każdej kampanii mogę przedstawić dokładniejsze dane (raporty przed, w trakcie oraz po zakończeniu).

Łączna liczba wyświetleń bloga to aktualnie 2 380 768!
Jak widać na powyższych wykresach miesięcznie bloga odwiedza prawie dwa tysiące użytkowników, którzy generują prawie siedem tysięcy odsłon (a statystyki rosną ostatnio w niesamowitym tempie). Zdecydowana większość czytelników to kobiety (90%) w wieku 25-34 lat (42%) oraz w wieku 18-24 lat (36%), pochodzące z dużych miast Polski, takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, czy Katowice.

Zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszam do kontaktu.
Copyright © vexgirl